Chcete se dozvědět víc?

Vyplňte prosím následující formulář a sjednejte si u nás schůzku.

Po odeslání vás bude kontaktovat operátorka našeho centra a schůzku potvrdí, případně zodpoví Vaše dotazy.Představení společnosti

Celostátní česká služba byla vyvinuta na základě dlouhodobého průzkumu potřeb lidí. Služba vznikla v roce 2015 a v současné době ji využívá již tisíce lidí po celé České republice. Zakladatel Celostátní české služby je držitelem ochranné známky, která platí v celé Evropě.


Celostátní česká služba zajišťuje svým uživatelům kvalitní služby a slevy v různých odvětvích.


Chceme, aby uživatelé Celostátní české služby měli dostupné kvalitní služby za výhodných podmínek. S narůstající poptávkou  uživatelů Celostátní české služby průběžně doplňujeme a obnovujeme seznam spolupracujících firem, které služby poskytují. Seznam oborů a služeb, které Vám dokážeme zprostředkovat najdete na uzivatelskalinkacs50.cz.

Cílem Celostátní české služby je vytvoření komunity s velkým počtem uživatelů. Větší počet uživatelů pro Celostátní českou službu znamená lepší postavení při zajišťování slev a výhod u dodavatelů služeb pro Vás uživatele.

Prostřednictvím uživatelské linky zajišťujeme dostatek zakázek pro naše partnery, kteří na základě toho poskytují výhodnější ceny pro naše uživatele Celostátní české služby.

Základním stavebním prvkem Celostátní české služby je uživatelská linka 511 440 540

vytvořena za účelem zprostředkování služeb a zjištění informací.Sídlo společnosti

Celostátní česká služba s.r.o., Příkop 843/4, 602 00  Brno, IČ: 03830357, Spisová značka: 86927 C, Krajský soud v Brně
​​​​​​​Uživatelská linka: +420 511 440 540, E-mail: info@cs50.cz

zavřít okno